Allt om hur du får kontakt med oss

Här ser du hur du når oss. Längre ner hittar du kontaktuppgifter till oss alla. 24 medarbetare – 8 språk!

Öppettider och kontakt

Öppettider  
Må – to 07.30 – 16.30
Fr 07.30 – 15.00
Lunch 11.30 – 12.30

Undantag från öppettiderna 2020: Stängt 1-2/10 (personalutbildning), Öppet till 12.00 30/10 (dag före helg), Stängt 24/12 (julafton), 25/12 (juldagen), 31/12 (nyårsafton).

Undantag från öppettiderna 2021: Stängt 1/1 (nyårsdagen) Öppet till 12.00 5/1, Stängt 6/1 (Trettondedag jul), Öppet till 12.00 1/4 (Skärtorsdagen), Stängt 2/4 (Långfredagen), 5/4 (Annandag påsk), Öppet till 12.00 30/4 (Valborgsmässoafton), 12/5 (dag före helg), Stängt 13/5 (Kristi himmelsfärdsdag), 25/6 (Midsommarafton), Semesteruppehåll 12-30/7.

Kontakt

Växel: 08-554 232 10

E-post: info@redovisningshuset.se

Postutdelning: RedovisningsHuset, Box 2074, 151 02  SÖDERTÄLJE

Utkörning: RedovisningsHuset, Sydhamnsvägen 55-57, 151 38  SÖDERTÄLJE

Besök: Sydhamnsvägen 55-57 (Hitta till oss)

Bolagshandel 
Lagerbolag Eva Struwe 08-554 232 31
Snabbavveckling Eva Struwe 08-554 232 31
Kjell Sundqvist 08-554 232 14
Vi finns här för dig!

Vi finns på LinkedIn och Facebook

Medarbetare

Annica Jansson

Annica Jansson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:annica@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 33
Ayten Ercan

Ayten Ercan

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, tyska, assyriska/syrianska
E-post:ayten@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 32
Carina Andersson

Carina Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:carina@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 18
Csilla Figur

Csilla Figur

Kvalitetsansvarig, Auktoriserad Lönekonsult
Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, spanska, ungerska

E-post:csilla@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 11
Emma Sundqvist

Emma Sundqvist

Administratör
Språk: Svenska, engelska
E-post:emma@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 17
Eva Struwe

Eva Struwe

Auktoriserad redovisningskonsult, likvidator
Bolagshandel
Registrering och försäljning av lagerbolag
Språk: Svenska, engelska

E-post:eva@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 31
Hans Holmqvist

Hans Holmqvist

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:hans.h@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 21
Hans Sundqvist

Hans Sundqvist

VD
Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska

E-post:hans@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 15
Håkan Palm

Håkan Palm

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:palm@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 30
Jeanette Larsson

Jeanette Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:jeanette@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 25
Kenora Zeito Hanna

Kenora Zeito Hanna

Personalansvarig
Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, arabiska, assyriska/syrianska

E-post:kenora@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 15
Kerstin Yderberg

Kerstin Yderberg

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:kerstin@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 04
Kjell Sundqvist

Kjell Sundqvist

Auktoriserad redovisningskonsult
Bolagshandel
Ny- om- avregisteringar av svenska aktiebolag
Köp och snabbavveckling av bolag
Språk: Svenska

E-post:kjell@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 14
Lovisa Törnblom

Lovisa Törnblom

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:lovisa@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 36
Margareta Johansson

Margareta Johansson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:margareta@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 05
Marianne Strand

Marianne Strand

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:marianne@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 27
Niklas Wikner

Niklas Wikner

Receptionsansvarig
Språk: Svenska
E-post:niklas@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 10
On-Kei Wu Yeung

On-Kei Wu Yeung

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, kinesiska (kantonesiska)
E-post:on-kei@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 18
Pernilla Fredriksson

Pernilla Fredriksson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:pernilla@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 24
Peter Berg

Peter Berg

Auktoriserad redovisningskonsult
Grundare, webbansvarig
Specialistrådgivning, föreläsningar
Språk: Svenska, engelska
Blogg: consultjourney.com

E-post:peter@hpberg.se
Direkttelefon:08-554 232 10 (växel)
Sandra Limnell

Sandra Limnell

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:sandra@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 19
Sofia Dahl

Sofia Dahl

Redovisningskonsult, Auktoriserad Lönekonsult
Språk: Svenska
E-post:sofia@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 29
Ylva Andersson

Ylva Andersson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:ylva@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 34
Åsa Ljungnér

Åsa Ljungnér

Jur.kand
Specialitet: Skatterätt, bolagsrätt och familjerätt
Språk: Svenska, engelska

E-post:asa@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 16