Allt om hur du får kontakt med oss

Här ser du hur du når oss. Längre ner hittar du kontaktuppgifter till oss alla. 25 medarbetare – 8 språk!

Öppettider och kontakt

Öppettider  
Må – to 07.30 – 16.30
Fr 07.30 – 15.00
Lunch 11.30 – 12.30

Undantag från öppettiderna 2018: Vi har internutbildning 26/11, stängt 24-26/12 (julafton, juldagen, annandag jul) och 31 december (nyårsafton).

Undantag från öppettiderna 2019: Vi har stängt 1/1 (Nyårsdagen), internutbildning 29/1, öppet till 12.00 18/4, stängt 19/4 (Långfredag), 22/4 (Annandag påsk) och 1/5 (Första maj), öppet till 12.00 5/6 (dagen före nationaldagen), stängt 6/6 (Sveriges Nationaldag) och 21/6 (Midsommarafton), semesterstängt 15/7-2/8.

 

Kontakt
Växel 08-554 232 10
info@redovisningshuset.se

Postutdelning: RedovisningsHuset, Box 2074, 151 02  SÖDERTÄLJE

Utkörning: RedovisningsHuset, Sydhamnsvägen 55-57, 151 38  SÖDERTÄLJE

Besök: Sydhamnsvägen 55-57 (Hitta till oss)

 

Bolagshandel 
Lagerbolag Åsa Ljungnér 08-554 232 16
Bolag med rating Eva Struwe 08-554 232 31
Kjell Sundqvist 08-554 232 14
Snabbavveckling Eva Struwe 08-554 232 31
Kjell Sundqvist 08-554 232 14
Vi finns här för dig!

Vi finns på LinkedIn och Facebook

Medarbetare

Annica Jansson

Annica Jansson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:annica@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 33
Ayten Ercan

Ayten Ercan

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, tyska, assyriska/syrianska
E-post:ayten@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 32
Carina Andersson

Carina Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:carina@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 18
Csilla Figur

Csilla Figur

Kvalitetsansvarig
Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, spanska, ungerska

E-post:csilla@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 11
Emma Sundqvist

Emma Sundqvist

Administratör
Språk: Svenska, engelska
E-post:emma@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 17
Eva Struwe

Eva Struwe

Auktoriserad redovisningskonsult
Bolagshandel
Registrering och försäljning av lagerbolag
Språk: Svenska, engelska

E-post:eva@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 31
Fredrik Ståhl

Fredrik Ståhl

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:fredrik.s@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 17
Hans Holmqvist

Hans Holmqvist

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:hans.h@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 21
Hans Sundqvist

Hans Sundqvist

VD
Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska

E-post:hans@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 15
Håkan Palm

Håkan Palm

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:palm@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 30
Jeanette Larsson

Jeanette Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:jeanette@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 25
Kenora Zeito Hanna

Kenora Zeito Hanna

Personalansvarig
Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska, arabiska, assyriska/syrianska

E-post:kenora@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 15
Kerstin Yderberg

Kerstin Yderberg

Auktoriserad redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:kerstin@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 04
Kjell Sundqvist

Kjell Sundqvist

Auktoriserad redovisningskonsult
Bolagshandel
Ny- om- avregisteringar av svenska aktiebolag
Köp och försäljning av bolag med historik
Språk: Svenska

E-post:kjell@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 14
Lovisa Törnblom

Lovisa Törnblom

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:lovisa@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 39
Margareta Johansson

Margareta Johansson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:margareta@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 05
Marianne Strand

Marianne Strand

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:marianne@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 27
Niklas Wikner

Niklas Wikner

Receptionsansvarig
Språk: Svenska
E-post:niklas@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 10
On-Kei Wu Yeung

On-Kei Wu Yeung

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska, kinesiska (kantonesiska)
E-post:on-kei@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-550 915 18
Pernilla Fredriksson

Pernilla Fredriksson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:pernilla@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 24
Peter Berg

Peter Berg

Auktoriserad redovisningskonsult
Grundare, webbansvarig
Specialistrådgivning, föreläsningar
Språk: Svenska, engelska
Blogg: consultjourney.com

E-post:peter@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 10 (växel)
Sandra Eklöf

Sandra Eklöf

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:sandra@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 19
Sofia Dahl

Sofia Dahl

Redovisningskonsult
Språk: Svenska
E-post:sofia@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 29
Ylva Andersson

Ylva Andersson

Redovisningskonsult
Språk: Svenska, engelska
E-post:ylva@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 34
Åsa Ljungnér

Åsa Ljungnér

Jur.kand
Specialitet:
Skatterätt, bolagsrätt och familjerätt
Språk: Svenska, engelska

E-post:asa@redovisningshuset.se
Direkttelefon:08-554 232 16